TONER HP 508A RUMEN ZA LJ M552, M553, M577 ZA 5.000 STRANI
SKU
CF362A
Ni na zalogi
264,63 € 216,91 €
ali
Že od 12.94 EUR + 0 € polog
Izračun obrokov ![leapay-logo]()
HP 508A Toner cartridge yellow 5.000 pages standard capacity
HP 508A Toner cartridge yellow 5.000 pages standard capacity
Računajte na originalne KARTUŠE HP Toner z JetIntelligence za visokokakovostne pri hitrih hitrostih, več strani s cenovno ugodnimi možnostmi visokega donosa in inovativno tehnologijo preverjanja pristnosti kartuš - česar se konkurenca ne more ujemati.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: HP 508A - rumena - originalna - LaserJet - kartuša s tonerjem (CF362A)
- Vrsta izdelka: Kartuša s tonerjem
- Tehnologija tiskanja: Laser
- HP pod-blagovna znamka: Laserjet
- Barva tiskanja: Rumen
- Kapaciteta: Do 5000 strani ISO/IEC 19798
- Združljivo z: Barvni laserJet Enterprise M552dn, M553dh, M553dn, M553n, M553x, MFP M577dn, MFP M577f; Color LaserJet upravlja M553dnm, M553xm; Barvni LaserJet upravljan pretok MFP M577cm; LaserJet Enterprise Flow MFP M577c, MFP M577z; LaserJet upravljana MFP M577dnm
- Kompleti: NE
- Barva: YELLOW
- Kratka oznaka (koda): 508A
- Kompatibilnost s tiskalniki: HP COLOR LASERJET ENTERPRISE M552/M553/M576
- Kapaciteta in število strani izpisa (ISQ standard): 5000 STRANI
| Ime izdelka | TONER HP 508A RUMEN ZA LJ M552, M553, M577 ZA 5.000 STRANI |
|---|---|
| SKU | CF362A |
| EAN | 888793237588 |
| Teža | 1.160000 |
| Znamka | HP |
| Kratki opis | HP 508A Toner cartridge yellow 5.000 pages standard capacity |
| Kapaciteta izpisa: | Število strani izpisa po standardu ISO/IEC oz. 5% pokritosti A4 strani - velja za originale in kompatibilne izdelke |
| Najdi kartušo/toner za tiskalnik | HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M577c, HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M577dn, HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M577f, HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M577z, HP Color LaserJet Enterprise M552dn, HP Color LaserJet Enterprise M553, HP Color LaserJet Enterprise M553dn, HP Color LaserJet Enterprise M553n, HP Color LaserJet Enterprise M553x |
| Original ali Kompatibilni | Original |
| Odgovorna organizacija ime | HP |
| Odgovorna organizacija ulica | Carrer d'Ausias Marc, 148 |
| Odgovorna organizacija kraj | BARCELONA |
| Odgovorna organizacija država | ES |
| Odgovorna organizacija e-mail | [email protected] |
| Zaloga pri dobavitelju | Ni zaloge pri dobavitelju |
| Garancija | 12 |
HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M577c
HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M577dn
HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M577f
HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M577z
HP Color LaserJet Enterprise M552dn
HP Color LaserJet Enterprise M553
HP Color LaserJet Enterprise M553dn
HP Color LaserJet Enterprise M553n
HP Color LaserJet Enterprise M553x
