HP 410A Magenta Toner Cartridge
SKU
CF413A
Na zalogi pri dobavitelju
159,66 € 130,87 €
ali
Že od 15.03 EUR + 0 € polog
Izračun obrokov ![leapay-logo]()
HP 410A Magenta Original LaserJet Toner Cartridge
HP 413A Magenta Original LaserJet Toner Cartridge
Tehnične specifikacije:
- Kompleti: NE
- Barva: MAGENTA
- Kratka oznaka (koda): 410A
- Kompatibilnost s tiskalniki: HP COLOR LASERJET PRO M452/MFP M477
- Kapaciteta in število strani izpisa (ISQ standard): 2300 STRANI
| Ime izdelka | HP 410A Magenta Toner Cartridge |
|---|---|
| SKU | CF413A |
| EAN | 0888793807538 |
| Teža | 0.810000 |
| Znamka | HP INC. |
| Kratki opis | HP 410A Magenta Original LaserJet Toner Cartridge |
| Kapaciteta izpisa: | Število strani izpisa po standardu ISO/IEC oz. 5% pokritosti A4 strani - velja za originale in kompatibilne izdelke |
| Najdi kartušo/toner za tiskalnik | HP Color LaserJet Pro M452dn, HP Color LaserJet Pro M452dw, HP Color LaserJet Pro M452nw, HP Color LaserJet Pro MFP M377dw, HP Color LaserJet Pro MFP M477dw, HP Color LaserJet Pro MFP M477fdn, HP Color LaserJet Pro MFP M477fdw, HP Color LaserJet Pro MFP M477fnw, HP Color LaserJet Pro MFP M477nw |
| Original ali Kompatibilni | Original |
| Odgovorna organizacija ime | HP |
| Odgovorna organizacija ulica | Carrer d'Ausias Marc, 148 |
| Odgovorna organizacija kraj | BARCELONA |
| Odgovorna organizacija država | ES |
| Odgovorna organizacija e-mail | [email protected] |
| Zaloga pri dobavitelju | Na zalogi pri dobavitelju |
| Garancija | 12 |
HP Color LaserJet Pro M452dn
HP Color LaserJet Pro M452dw
HP Color LaserJet Pro M452nw
HP Color LaserJet Pro MFP M377dw
HP Color LaserJet Pro MFP M477dw
HP Color LaserJet Pro MFP M477fdn
HP Color LaserJet Pro MFP M477fdw
HP Color LaserJet Pro MFP M477fnw
HP Color LaserJet Pro MFP M477nw
