HP 201A Black Toner cartridge
SKU
CF400A
Na zalogi pri dobavitelju
101,65 € 83,32 €
ali
Že od 18.79 EUR + 0 € polog
Izračun obrokov ![leapay-logo]()
HP 201A Toner cartridge black 1.420 pages standard capacity
HP 201A Toner cartridge black 1.420 pages standard capacity
Tehnične specifikacije:
- Kompleti: NE
- Barva: BLACK
- Kratka oznaka (koda): 201A
- Kompatibilnost s tiskalniki: HP COLOR LASERJET PRO MFP M277/M252
- Kapaciteta in število strani izpisa (ISQ standard): 1420 STRANI
| Ime izdelka | HP 201A Black Toner cartridge |
|---|---|
| SKU | CF400A |
| EAN | 0888793237946 |
| Teža | 0.750000 |
| Znamka | HP INC. |
| Kratki opis | HP 201A Toner cartridge black 1.420 pages standard capacity |
| Kapaciteta izpisa: | Število strani izpisa po standardu ISO/IEC oz. 5% pokritosti A4 strani - velja za originale in kompatibilne izdelke |
| Najdi kartušo/toner za tiskalnik | HP Color LaserJet Pro M252dw, HP Color LaserJet Pro M252n, HP Color LaserJet Pro MFP M274n, HP Color LaserJet Pro MFP M277dw, HP Color LaserJet Pro MFP M277n, HP Color LaserJet Pro MFP M277ndw |
| Original ali Kompatibilni | Original |
| Odgovorna organizacija ime | HP |
| Odgovorna organizacija ulica | Carrer d'Ausias Marc, 148 |
| Odgovorna organizacija kraj | BARCELONA |
| Odgovorna organizacija država | ES |
| Odgovorna organizacija e-mail | [email protected] |
| Zaloga pri dobavitelju | Na zalogi pri dobavitelju |
| Garancija | 12 |
HP Color LaserJet Pro M252dw
HP Color LaserJet Pro M252n
HP Color LaserJet Pro MFP M274n
HP Color LaserJet Pro MFP M277dw
HP Color LaserJet Pro MFP M277n
HP Color LaserJet Pro MFP M277ndw
