TONER HP 14A ČRN ZA LJ ENTERPRISE 700 PRINTER M712 ZA 10.000 STRANI
HP 14A original toner cartridge black standard capacity 10.000 pages 1-pack
Računajte na stran z izjemnimi rezultati za stranjo z originalnimi hp laserskimi kartušami tonerjev z izboljšanim HP tonerjem. Tiskanje z visokimi hitrostmi in zagotavljanje hitrega besedila in ostre grafike. Tiskanje dokumentov profesionalne kakovosti z ostrim besedilom in ostrimi grafikami. Uporabite vgrajeno inteligenco kartuš za dostop do vodilnih orodij za upravljanje na trgu. Možnost kartuše z visoko zmogljivostjo zagotavlja boljšo vrednost za pogosto tiskanje.. Tiskajte previdno - ta energijsko učinkovit toner vam lahko pomaga prihraniti energijo, kadarkoli tiskate.
Povečajte učinkovitost pisarne - dosledno izdelujte dokumente profesionalne kakovosti. Tiskajte pri visokih hitrostih brez žrtvovanja kakovosti in računajte na prihranke energije. Originalni HP-jevi tonerji so namenjeni optimalni zmogljivosti s HP tiskalniki.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: HP 14A - črna - original - LaserJet - kartuša s tonerjem (CF214A)
- Vrsta izdelka: Kartuša s tonerjem
- Tehnologija tiskanja: Laser
- HP pod-blagovna znamka: Laserjet
- Barva tiskanja: Črn
- Kapaciteta: Do 10000 strani ISO/IEC 19752
- Združljivo z: Barvni laserJet M725dnm; LaserJet Enterprise 700 tiskalnik M712dn, 700 Tiskalnik M712n, 700 Tiskalnik M712xh, M712DN, M712n, MFP M725dn, MFP M725f, MFP M725z, MFP M725z+; LaserJet upravljana MFP M725dnm, MFP M725zm
- Kompleti: NE
- Barva: BLACK
- Kratka oznaka (koda): 14A
- Kompatibilnost s tiskalniki: HP LASERJET ENTERPRISE 700 M712/MFP M725
- Kapaciteta in število strani izpisa (ISQ standard): 10000 STRANI
| Ime izdelka | TONER HP 14A ČRN ZA LJ ENTERPRISE 700 PRINTER M712 ZA 10.000 STRANI |
|---|---|
| SKU | CF214A |
| EAN | 886111043361 |
| Teža | 2.700000 |
| Znamka | HP |
| Kratki opis | HP 14A original toner cartridge black standard capacity 10.000 pages 1-pack |
| Kapaciteta izpisa: | Število strani izpisa po standardu ISO/IEC oz. 5% pokritosti A4 strani - velja za originale in kompatibilne izdelke |
| Najdi kartušo/toner za tiskalnik | HP LaserJet Enterprise 700 printer M712dn, HP LaserJet Enterprise 700 Printer M712xh, HP LaserJet Enterprise MFP725, HP LaserJet Enterprise MFP725dn, HP LaserJet Enterprise MFP725f, HP LaserJet Enterprise MFP725z, HP LaserJet Enterprise MFP725z+ |
| Original ali Kompatibilni | Original |
| Odgovorna organizacija ime | HP |
| Odgovorna organizacija ulica | Carrer d'Ausias Marc, 148 |
| Odgovorna organizacija kraj | BARCELONA |
| Odgovorna organizacija država | ES |
| Odgovorna organizacija e-mail | [email protected] |
| Zaloga pri dobavitelju | Ni zaloge pri dobavitelju |
| Garancija | 12 |
HP LaserJet Enterprise 700 printer M712dn
HP LaserJet Enterprise 700 Printer M712xh
HP LaserJet Enterprise MFP725
HP LaserJet Enterprise MFP725dn
HP LaserJet Enterprise MFP725f
HP LaserJet Enterprise MFP725z
HP LaserJet Enterprise MFP725z+
