TONER HP 117A CYAN ZA COLOR LASER 150 / MFP 178/179 ZA 700 STRANI
SKU
W2071A
Na zalogi pri dobavitelju
64,67 € 53,01 €
ali
Že od 11.97 EUR + 0 € polog
Izračun obrokov
HP 117A Cyan Original Laser Toner Cartridge
HP 117A Cyan Original Laser Toner Cartridge
Pri uporabi originalnega HP-jevega tiskalnika pričakujte dokumente profesionalne kakovosti. Zanesljiva učinkovitost delovanja, dosledni donosi strani in izstopajoč rezultati so norma – tekmovanje se ne more ujemati. Z originalnimi HP-jevimi kartušami s tonerjem se lahko izognete tudi dragom reprintu in zagotovite brezhibne zmogljivosti, ki jih pričakujete od hp tiskalnika.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: HP 117A - cian - originalna - kartuša s tonerjem (W2071A)
- Vrsta izdelka: Kartuša s tonerjem
- Tehnologija tiskanja: Laser
- Barva tiskanja: Cijan
- Kapaciteta: Do 700 strani ISO/IEC 19798
- Združljivo z: Barvni laser 150a, 150nw, MFP 178nw, MFP 178nwg, MFP 179fnw, MFP 179fwg
- Kompleti: Ne
- Barva: cyan
- Kompatibilnost s tiskalniki: COLOR LASER 150 / MFP 178/179
- Kapaciteta in število strani izpisa (ISQ standard): 700 STRANI
| Ime izdelka | TONER HP 117A CYAN ZA COLOR LASER 150 / MFP 178/179 ZA 700 STRANI |
|---|---|
| SKU | W2071A |
| EAN | 193424172818 |
| Teža | 0.460000 |
| Znamka | HP |
| Kratki opis | HP 117A Cyan Original Laser Toner Cartridge |
| Najdi kartušo/toner za tiskalnik | HP Color Laser 150a, HP Color Laser 150nw, HP Color Laser 178nw, HP Color Laser 179fnw |
| Barva tonerja / kartuše | modra |
| Število strani | 700 strani |
| Original ali Kompatibilni | Original |
| Odgovorna organizacija ime | HP |
| Odgovorna organizacija ulica | Carrer d'Ausias Marc, 148 |
| Odgovorna organizacija kraj | BARCELONA |
| Odgovorna organizacija država | ES |
| Odgovorna organizacija e-mail | [email protected] |
| Zaloga pri dobavitelju | Na zalogi pri dobavitelju |
| Garancija | 12 |
HP Color Laser 150a
HP Color Laser 150nw
HP Color Laser 178nw
HP Color Laser 179fnw
