Fenix TZ-721 ZELEN trak - ČRN izpis (TZe721), 9mm trak, dolžine 8m, laminated - obstojen v ekstremnih pogojih
SKU
Fenix TZ-721 9mm
Na zalogi v trgovini
9,89 € 8,11 €
- Kupite 5 vsakega za 9,39 € 7,70 € in prihranite 5%
- Kupite 10 vsakega za 8,91 € 7,30 € in prihranite 10%
- Zelnen trak - Črn izpis
- Širina traku 9mm
- Dolžina traku 8m
- Kvaliteta enakovredna originalu
Fenix TZ721 nadomešča trak Brother (TZE721, TZe-721, TZ2-721) ČRN izpis na ZELENEI podlagi, trak 9mm, dolžine 8m laminirano - obstojno v ekstremnih pogojih ( mraz, vlaga, kemikalije ).
Nadomestni TZ trak za Brother P touch label tape P-touch tiskalnike:
PT18R, PT200, PT300, PT310, PT320, PT330, PT340, PT350, PT520, PT530, PT540, PT550, PT580c, PT1000, PT1010, PT1090, PT1100, PT1100sb, PT1120, PT1130, PT1160, PT1170s, PT1180, PT1190, PT1200, PT1230PC, PT1280, PT1300, PT1400, PT1500pc, PT1600, PT1650, PT1700, PT1750, PT1760, PT1800, PT1810, PT1830, PT1880, PT1900, PT1910, PT1950, PT1960, PT2100, PT2110, PT2200, PT2210, PT2300, PT2310, PT2400, PT2410, PT2430PC, PT2500pc, PT2600, PT2610, PT2700, PT2710, PT3600, PT7500, PT7600, PT9200pc, PT9200dx, PT9400, PT9500pc, PT9600, ST5, ST1150...
Jamčimo za kvalitetno izdelka.
Samolepilni trak z izpisom se lahko uporablja za označevanje kablov, sestavnih delov, oznake znamk, označevanje razvodnih ali električnih omaric, električnih varovalk, vtičnic, stikal, označevanja smeri, map, blaga, polic,laboratorijskih elementov, računalniških enot.
Skratka za označevanje v v industriji, v zaprtih prostorih, napravah in za označevanje na prostem.
Nadomestni TZ trak za Brother P touch label tape P-touch tiskalnike:
PT18R, PT200, PT300, PT310, PT320, PT330, PT340, PT350, PT520, PT530, PT540, PT550, PT580c, PT1000, PT1010, PT1090, PT1100, PT1100sb, PT1120, PT1130, PT1160, PT1170s, PT1180, PT1190, PT1200, PT1230PC, PT1280, PT1300, PT1400, PT1500pc, PT1600, PT1650, PT1700, PT1750, PT1760, PT1800, PT1810, PT1830, PT1880, PT1900, PT1910, PT1950, PT1960, PT2100, PT2110, PT2200, PT2210, PT2300, PT2310, PT2400, PT2410, PT2430PC, PT2500pc, PT2600, PT2610, PT2700, PT2710, PT3600, PT7500, PT7600, PT9200pc, PT9200dx, PT9400, PT9500pc, PT9600, ST5, ST1150...
Jamčimo za kvalitetno izdelka.
Samolepilni trak z izpisom se lahko uporablja za označevanje kablov, sestavnih delov, oznake znamk, označevanje razvodnih ali električnih omaric, električnih varovalk, vtičnic, stikal, označevanja smeri, map, blaga, polic,laboratorijskih elementov, računalniških enot.
Skratka za označevanje v v industriji, v zaprtih prostorih, napravah in za označevanje na prostem.
| Ime izdelka | Fenix TZ-721 ZELEN trak - ČRN izpis (TZe721), 9mm trak, dolžine 8m, laminated - obstojen v ekstremnih pogojih |
|---|---|
| SKU | Fenix TZ-721 9mm |
| Teža | 0.100000 |
| Znamka | Fenix |
| Kratki opis |
|
| Barva traku Brother | zelena |
| Širina nalepke | 9mm |
| Barva izpisa Brother | črna |
| Barva izpisa / Barvi traku | Črno/Zelenem |
| Dolžina | 8m |
| Termo skrčljiv | Ne |
| Original ali Kompatibilni | Kompatibilni |
| Nalepke za tiskalnike | P-touch Brother |
| Proizvajalec ali odgovorna oseba: | Biro.si d.o.o., Cesta v Mestni log 55, 1000 Ljubljana, Slovenija, [email protected] |
| Zaloga v trgovini | Na zalogi v trgovini |
