EPSON POS Printer TM-T20III (011)
SKU
C31CH51011
Ni na zalogi
156,56 € 128,33 €
ali
Že od 14.75 EUR + 0 € polog
Izračun obrokov ![leapay-logo]()
Epson TM-T20III (011): USB + Serial, PS, Blk, EU
Tehnične specifikacije:
- Specifikacije: https://www.epson.si/viewcon/corporatesite/products/mainunits/overview/28149?productfinder=tm-t20III
- Specifikacije: https://download.epson-biz.com/modules/pos/index.php?page=prod&pcat=3&pid=6146
- Tehnologija tiskanja: Termični
- Tip tiskalnika: Namizni
- Povezljivost: USB
- Povezljivost dodatno: , serijski
- Hitrost tiskanja: do 250 mm/s
- Ločljivost tiskanja: 203 x 203 dpi
- Širina medija: 80 mm
- Samodejni rezalnik: da
- Barva tiskalnika: črna
- Mere (Š x V x G): 140? x 146 x 199 mm
- Teža: 1,7 kg
- Dodatne informacije: privzeta kodna tabela 852 (znaki Č,Ž,Š)
- Garancija v mesecih: 24
| Ime izdelka | EPSON POS Printer TM-T20III (011) |
|---|---|
| SKU | C31CH51011 |
| EAN | 8715946669649 |
| Teža | 0.310000 |
| Garancija | 24 |
| Znamka | EPSON |
| Specifikacije | https://download.epson-biz.com/modules/pos/index.php?page=prod&pcat=3&pid=6146 |
| Tehnologija tiskanja | Termični |
| Tip tiskalnika | Namizni |
| Povezljivost | USB |
| Hitrost tiskanja | do 250 mm/s |
| Ločljivost tiskanja | 203 x 203 dpi |
| Širina medija | 80 mm |
| Dimenzije (Š x V x G) | 140? x 146 x 199 mm |
| Teža izdelka | 1,7 kg |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Odgovorna organizacija ime | Epson Europe B.V. |
| Odgovorna organizacija ulica | Hoogoorddreef 5 |
| Odgovorna organizacija kraj | AMSTERDAM |
| Odgovorna organizacija država | NL |
| Odgovorna organizacija e-mail | [email protected] |
| Zaloga pri dobavitelju | Ni zaloge pri dobavitelju |
