Brother TZEFX641 Flexi rumen/črn 18mm, za PT
SKU
BRTZEFX641
Na zalogi pri dobavitelju
26,86 € 22,02 €
- Laminiran upogljivi trak
- izredno odporen proti vremenskim vplivom, temperaturnim razlikam, UV sevanju, kislinam, maščobam, vodi...
- izdelani so iz 6 plasti, kar zagotavlja posebno kakovost in obstojnost traku
- dolžina 8m
- izredno odporen proti vremenskim vplivom, temperaturnim razlikam, UV sevanju, kislinam, maščobam, vodi...
- izdelani so iz 6 plasti, kar zagotavlja posebno kakovost in obstojnost traku
- dolžina 8m
| Ime izdelka | Brother TZEFX641 Flexi rumen/črn 18mm, za PT |
|---|---|
| SKU | BRTZEFX641 |
| EAN | 4977766692083 |
| Znamka | BROTHER |
| Barva traku Brother | rumena |
| Širina nalepke | do 18mm |
| Barva izpisa Brother | črna |
| Barva izpisa / Barvi traku | Črno/Rumenem |
| Dolžina | 8m |
| Termo skrčljiv | Ne |
| Original ali Kompatibilni | Original |
| Nalepke za tiskalnike | P-touch Brother |
| Odgovorna organizacija ime | Brother International (Nederland) B.V. |
| Odgovorna organizacija ulica | Zanderij 25 |
| Odgovorna organizacija kraj | 1185 ZM Amstelveen |
| Odgovorna organizacija država | NL |
| Odgovorna organizacija e-mail | [email protected] |
| Zaloga pri dobavitelju | Na zalogi pri dobavitelju |
