Brother TZE521 Moder/črn 9mm, trak za PT
SKU
BRTZE521
Na zalogi pri dobavitelju
17,56 € 14,39 €
- Moder trak / Črn izpis
- Širina traku 9mm
- Dolžina traku 8m
- Laminiran trak
- izredno odporen proti vremenskim vplivom, temperaturnim razlikam, UV sevanju, kislinam, maščobam, vodi...
- izdelani so iz 6 plasti, kar zagotavlja posebno kakovost in obstojnost traku
- dolžina 8m
Nove ekološke kasete pomenijo:
- manjšo poraba materialov
- eko pakiranje
- zmanjšanje CO2 izpuhov za 12 %
- 75 % kasete lahko recikliramo
- manjša poraba energije
- izredno odporen proti vremenskim vplivom, temperaturnim razlikam, UV sevanju, kislinam, maščobam, vodi...
- izdelani so iz 6 plasti, kar zagotavlja posebno kakovost in obstojnost traku
- dolžina 8m
Nove ekološke kasete pomenijo:
- manjšo poraba materialov
- eko pakiranje
- zmanjšanje CO2 izpuhov za 12 %
- 75 % kasete lahko recikliramo
- manjša poraba energije
| Ime izdelka | Brother TZE521 Moder/črn 9mm, trak za PT |
|---|---|
| SKU | BRTZE521 |
| EAN | 4977766686419 |
| Znamka | BROTHER |
| Kratki opis |
|
| Barva traku Brother | modra |
| Širina nalepke | 9mm |
| Barva izpisa Brother | črna |
| Barva izpisa / Barvi traku | Črno/Modrem |
| Dolžina | 8m |
| Termo skrčljiv | Ne |
| Original ali Kompatibilni | Original |
| Nalepke za tiskalnike | P-touch Brother |
| Odgovorna organizacija ime | Brother International (Nederland) B.V. |
| Odgovorna organizacija ulica | Zanderij 25 |
| Odgovorna organizacija kraj | 1185 ZM Amstelveen |
| Odgovorna organizacija država | NL |
| Odgovorna organizacija e-mail | [email protected] |
| Zaloga pri dobavitelju | Na zalogi pri dobavitelju |
