Brother DK11240 Nalepke za označevanje 102x51mm bele, 600 nalepk na roli
SKU
BRDK11240
Ni na zalogi
41,98 € 34,41 €
Originalne bele nalepke Brother DK-11240 s črnim tiskom so primerne za različne potrebe po označevanju. Izrezane nalepke za pisarne in skladišča lahko uporabite za logotipe, črtne kode ali informacije o odpremi.
Glavne značilnosti
- 600 nalepk v roli, 102 mm x 51 mm
- visokokakovostne originalne Brother nalepke v roli
- zagotovite jasne, obstojne rezultate
Nalepke Brother DK-11240 za splošne potrebe po označevanju. 600 nalepk standardne velikosti v roli 102 mm x 51 mm, idealnih za pisarne in skladišča.
Izsekane standardne naslovne nalepke prinašajo profesionalne rezultate. Uporabljajo se lahko za tiskanje logotipov, črtnih kod, značk obiskovalcev ali informacij o odpremi. Visokokakovostna rola DK-11240 je združljiva s široko paleto tiskalnikov Brother QL.
Z izbiro belih nalepk s črnim tiskom Brother DK-11240 boste zagotovili odlično delovanje vaše naprave in s tem jasne in obstojne rezultate.
Nalepke DK-11240 so čitljive in trajajo dlje.
Glavne značilnosti
- 600 nalepk v roli, 102 mm x 51 mm
- visokokakovostne originalne Brother nalepke v roli
- zagotovite jasne, obstojne rezultate
Nalepke Brother DK-11240 za splošne potrebe po označevanju. 600 nalepk standardne velikosti v roli 102 mm x 51 mm, idealnih za pisarne in skladišča.
Izsekane standardne naslovne nalepke prinašajo profesionalne rezultate. Uporabljajo se lahko za tiskanje logotipov, črtnih kod, značk obiskovalcev ali informacij o odpremi. Visokokakovostna rola DK-11240 je združljiva s široko paleto tiskalnikov Brother QL.
Z izbiro belih nalepk s črnim tiskom Brother DK-11240 boste zagotovili odlično delovanje vaše naprave in s tem jasne in obstojne rezultate.
Nalepke DK-11240 so čitljive in trajajo dlje.
| Ime izdelka | Brother DK11240 Nalepke za označevanje 102x51mm bele, 600 nalepk na roli |
|---|---|
| SKU | BRDK11240 |
| EAN | 4977766646321 |
| Teža | 0.260000 |
| Znamka | BROTHER |
| Nalepke za tiskalnike | QL Brother |
| Neskončni DK trak dimenzije | 600 nalepk 102x51mm |
| Dimenzija nalepke | 102 x 51mm |
| Tip traku | Papirnat trak |
| Barva nalepke v roli za QL tiskalnike | Bel |
| Original ali Kompatibilni | Original |
| Odgovorna organizacija ime | Brother International (Nederland) B.V. |
| Odgovorna organizacija ulica | Zanderij 25 |
| Odgovorna organizacija kraj | 1185 ZM Amstelveen |
| Odgovorna organizacija država | NL |
| Odgovorna organizacija e-mail | [email protected] |
| Zaloga pri dobavitelju | Ni zaloge pri dobavitelju |
